Compak E5 OD

Mlýnek E5 OD je nejmenší model ze své řady, porci kávy však zvládne namlet za 2,5s s minimální hlučností (65dB).

Skladem

22 400  vč. DPH bez DPH)

ks

DopravaDoprava zdarma od 1.500 KčVíce informací o dopravě

Compak je španělská firma zabývající se výrobou mlýnků na kávu a ostatního barového vybavení. Hlavním cílem je vytvářet mlýnky které maximálně plní potřeby současných baristů.

Mlýnek E5 OD je nejmenší model ze své řady má však několik zásadních výhod. Jedná se o nejtišší dostupný mlýnek značky Compak pouhých 65 dB. Ovládán je pomocí dotykového displeje s širokou možností nastavení. I přes malé mlecí kameny hravě zvládne 7g kávy namlet za pouhé 2,5 sekundy.

Snahou tohoto mlýnku je nabídnout co nejlepší kvalitu mletí v co nejmenším provedení. Jeho využití je především pro domácnost ale pro malé provozy nebo výborně poslouží jako druhý mlýnek do kavárny.

Nastavení je velmi jednoduché. Hrubost je nastavena pomocí kontinuálního závitu kamenů které jsou umístěny vždy v rovnoměrné vzdálenosti od sebe. Závit má zajišťovací šroub proti nechtěnému posunu. Délka mletí lze zvolit časovačem a to dokonce 3 různé předvolby. Velkou výhodou je i možnost kontinuálního mletí pro případ když se rozhodnete vážit každou porci kávy.

Mikrometrická nastavení mletí a časovač

Nastavení je velmi jednoduché. Hrubost je nastavena pomocí kontinuálního závitu kamenů které jsou umístěny vždy v rovnoměrné vzdálenosti od sebe. Závit má zajišťovací šroub proti nechtěnému posunu. Délka mletí lze zvolit časovačem s 3 různými předvolbami. Velkou výhodou je i možnost kontinuálního mletí pro případ když se rozhodnete vážit každou porci kávy.

Hlavní výhody: 

  • Dotykové ovládání
  • Přesné mikrometrická nastavení mletí 
  • 3 nastavitelné časové předvolby
  • Automatický nebo manuální režim mletí
  • Držák portafilteru (páky) při mletí.
  • Větrák motoru

 

Parametry

VýrobceCompak
Výkon motoru550 W
Otáčky1370 rpm
KamenyPloché, ø 58 mm, doporučená životnost 250 kg kávy
Zásobník800 g
Produkce kávy4 kg/h
Výška495 mm
Šířka160 mm
Hloubka375 mm
Hmotnost6,1
Hlučnost65 dB

-->

Používáme cookies

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Děkujeme za pochopení.