Mlýnek Baratza Sette 270

Revoluční mlýnek s moderním vzhledem a zároveň kompaktními rozměry.

Naskladníme do 48 hodin

10 499  vč. DPH bez DPH)

ks

DopravaDoprava zdarma od 1.500 KčVíce informací o dopravě

Baratza zahájila revoluci v domácích mlýncích na kávu!
Mlýnek s moderním vzhledem a zároveň kompaktními rozměry. Díky svým rozměrům se Baratza Sette 270 vejde do každé kuchyňské linky. Mletí kávy probíhá přímo do páky, dripperu, aeropressu nebo do zásobníku. Baratza Sette 270 nabízí mimořádně přesné nastavení mlýnku nejen pro espresso, ale i pro všechny ostatní alternativní metody přípravy kávy jako je dripper, aeropress nebo CHEMEX. 

Kameny

40 mm ocelové, kuželové kameny pomelou 3,5 - 5,5 g/s (v závislosti na hrubosti). Čištění je velmi snadné, díky velice snadné demontáži a montáži kamenů. 

Nastavení

Sette 270 nabízí možnot nastavovat hrubost mletí v 30 macro krocích, jemné nastavení lze doladit 9 mikroznačkami pro dokonalé espresso. 

Konstrukce a provoz

Mlýnek je vybavena ovládacím panelem, který obsahuje 3 tlačítka a LCD obrazovku. Tlačítka lze snadno naprogramovat pro získání své dávky pomleté kávy s přesností na 0,1 g. 

Univerzální držák je další skvělou věcí, kterou na tomto mlýnku můžeme najít. Snadno jej můžeme upravit na páku či antistatickou nádobu, která je součástí balení nebo jednu z alternativních způsobů přípravy kávy. 

Parametry

VýrobceBaratza
Kapacita zásobníku300 g
Materiál kamenůNerezová ocel
Průměr mlecích kamenů40 mm
Rozměry (š*v*h)13*40*24 cm
Hmotnost3,2 kg

Související zboží

Wilfa Svart CGWS-130B

Wilfa Svart CGWS-130B

Skladem

Wilfa Svart je skvělý mlýnek jak pro začátečníky, tak pro zkušené baristy, kteří hledají elektrický mlýnek s kvalitními mletím.

3 599 

Používáme cookies

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Děkujeme za pochopení.