📦 📦 Objednej si svou oblíbenou kávu a my ti ji dopravíme ZDARMA až ke tvým dveřím! 🚚   Prozkoumat kávyZjistit více o dopravě

O nás

 

V roce 2016 jsme se rozhodli založit vlastní pražírnu. Proč?
Káva je pro nás mnohem víc než jen obyčejný nápoj. Je to každodenní rituál, ztělesněná chuť dálek, nástroj k poznávání nových přátel i prostředek k potkávání těch starých…

 

Píšeme příběh

My kávu pouze nepražíme. Píšeme celý její příběh. Od chvíle, kdy ji farmáři v různých koutech světa vypěstují, až do vzácného momentu, kdy provoní celý váš byt.

Naše 6kg pražička Kuban Supreme

Žijeme kávou
a děláme věci jednoduše, po svém

Naším cílem je vytvoření dlouhodobého přátelského vztahu s vámi – našimi zákazníky. Chceme, abyste se toho o nás, naší kávě i cestě, kterou musí urazit, dozvěděli co nejvíce. Chceme s vámi zkrátka psát celý ten kávový příběh.

Žádné sklady s týdny upraženou kávou u nás nehledejte

Pražíme jen tolik, kolik zákazníci spotřebují – tím zachováme maximální čerstvost a kvalitu. 

Transparentní kávy s příběhem a chutí

Vybíráme kávy od malých farmářů s transparentním původem. U každé kávy známe celý její příběh a rádi se o něj s Vámi podělíme. 

Podporujeme spravedlivý obchod a udržitelné zemědělství

Naše kávy nakupujeme od mezinárodně uznávaných importérů jako jsou Falcon Coffees, Nordic Approach, Sucafina a další. Našim stejně jako jejich cílem je tranparentnost, udržitelné zemědělství a férová odměna pro každého farmáře.

 

Vydejte se s námi
na cestu kolem světa

Každý okamžik může být výjimečný. Stačí jen přivonět ke kávě a vychutnat si všechny tóny, které se v tom malém šálku ukrývají. Cítíte je také? Možná jsou to vášnivé rytmy brazilské samby, spalující energie tajemné Afriky nebo volání panenské přírody vzdáleného Hondurasu. Je jen na vás, pro kterou z cest se rozhodnete. Vždy vás bude provázet jedinečná a neopakovatelná chuť naší kávy. Musíme vás však varovat. Až tuto kávu ochutnáte, už nikdy nebudete chtít žádnou jinou.
 

Prohlédnout náš tým