Slavíme 2. narozeniny

Jak jsme před pár dny avizovali, právě dnes jsou tomu 2 roky, co jsme se rozhodli vstoupit do přepáleného, dávno vyčichlého a pouze za značku platícího kávového byznysu. Začátek byl těžký, na účtě skoro prázdno, nikdo nám moc nevěřil, ale měli jsme sen a chuť.

 

Slavíme 2. narozeniny pražírnyKoncem roku 2015 se začal rodit plán na založení firmy (tou dobou ještě vycházející z nápadu přeprodávat čerstvě praženou kávu a kávové doplňky) a přesně 14.2.2016 jsme spustili náš e-shop pro veřejnost. V prvním roce jsme se hlavně seznamovali s online prodejem, ale šlo to dobře - teda aspoň jsme si to mysleli :-).  V průběhu následujících měsíců jsme začali zjišťovat, že se nám toto “přeposílání” nevyplatí a vlastně nám ani nevyhovuje, a tak jsme se rozhodli koupit si vlastní pražírnu a sami si kávu dovážet. A tak se tak stalo, od té doby jsme pro Vás upražili stovky snad i tisíce kilogramů té nejkvalitnější kávy. Teď už se ale podívejme, co jsme si pro Vás přichystali jako poděkování, že jste s námi a věříte v nás.
 

Zlevňujeme všechny kávy
po dobu 1 měsíce a to výrazně

Jako poděkování zlevňujeme všechny naše kávy a zároveň sjednocujeme jejich ceny. Nově všechny naše kávy u nás zakoupíte za 199 Kč / 250 g., 379 Kč / 500 g. a 1 kg / 699 Kč
 

Připravujeme
otevření nové kavárny 

Dlouho jsme hledali vhodné prostory, až jsme je našli v centru Mikulova. Od března začínáme s menší rekonstrukcí a v průběhu března bychom chtěli otevřít pro veřejnost. Najdete u nás vždy 2 druhy kávy na espresso a všechny ostatní kávy na alternativních přípravách. 
Přes léto se můžete těšit také na živou hudbu, kávové cuppingy a spoustu dalších akcí.
 

Ceníme si Vás

A tak naším nejvýznamnějším obchodním partnerům putuje menší dárek :-)  

-->

Používáme cookies

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Děkujeme za pochopení.