📦 📦 PSST! S kávou je doprava maximálně za 39 Kč!   Prozkoumat kávyZjistit více o dopravě

Náš tým

 

Jsme optimisté, nadšenci do kávy, ale hlavně kamarádi s neustálým úsměvem na tváři. Stále se snažíme zlepšovat, zkoušíme novinky ze světa kávy, sledujeme významné osobnosti a připravujeme novinky pro zákazníky. Jsme prostě coffee square!

Martin

Náš pražič a majitel v jednom. Nejčastěji ho najdete ve výrobě u pražírny, ale stará se také o velkoobchod, zákaznický servis a má na svědomí podobu našeho krásného e-shopu a vlastně celé firemní identity. Vidět ho však můžete i za barem v naší kavárně, kde sbírá to nejcennější, zpětnou vazbu od Vás všech.

Majitel a pražič Martin

Káťa

Je srdcem i duší našeho e-shopu. Pečlivě pro Vás připravuje veškeré objednávky kávy i příslušenství, které ke kávě nabízíme, ale stará se také o zákaznický servis a fakturaci.

Káťa ve skladu

Lucie

Lucka je na sociálních sítích jako doma! Tvorba obsahu na instagramu a facebooku není jen její prací, ale také vášní, stejně jako cestování po světě. Občas ji také můžete najít za kávovarem v naší kavárně.

Lucie

Anna

Naše Áňa pro Vás připravuje denně ty nejlepší dorty, cheesecaky a jiné dobroty do naší kavárny. Ráda Vám také upeče dort pro soukromou oslavu nebo firemní akci.

Naše cukrářka Anna

 

Dorka

Baristka

Dorka

Kája

Baristka

Kája

Terka

Baristka

Terka