Ohlédnutí za Králem vín 2016

Letos se nám podařila spousta zajimavých akcí a projektů a mezi ně se řadí i zahájení spolupráce s turné Krále vín. Tato dlouhodobá spolupráce nám umožňuje prezentovat naši pražírnu před stovkami lidí a ukázat jim, že i mladá a malá pražírna dokáže vyrobit skvělou kávu, která spolu s prvotřídním servisem může vystřelit jejich podnikání do astronomických výšin.


Ohlédnutí za letošním turné Krále vín

Neskutečný zážitek

Když se dívám na čísla uvedená výše, zdá se to být neskutečné, opravdu jsme za 7 večerů zvládli uvařit 1900 káv? Ano, to číslo je ohromující, mnohé kavárny takových čísel nedosahují ani za měsíc provozu a my to zvládli a s úsměvem na tváři.

Cesty na královské košty byly dlouhé, pokud bychom místo objíždění republiky s Králem vín jeli na dovolenou, mohli bychom dojet třeba až do Kumboru v Černé hoře a zpět. Při cestách nás zkoušelo jak počasí, kdy nám pršelo, sněžilo, byla mlha, že nešla vidět světla před námi, tak i okolní vlivy jako nehody, policie, uzavírky atd. 

Byl to pot a tvrdá dřina, ale stálo to za to.

Velké díky

Těch pochval, které se nám od Vás dostalo, bylo opravdu mnoho a jsme za ně strašně rádi, protože je to ukazatel, že naši práci děláme dobře, děkujeme. Velké díky patří pořadatelům Krále vín Brankovi, Davidovi a Mirkovi za skvěle nachystané pracoviště a možnost vůbec se takové akce účastnit.

Příští ročník

Pokud nám to čas dovolí, určitě se uvidíme i na příštím ročníku této nezapomenutelné akce.

 

S pozdravem
Martin Kurka

 

Používáme cookies

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Děkujeme za pochopení.