📦 📦 Objednej si svou oblíbenou kávu a my ti ji dopravíme ZDARMA až ke tvým dveřím! 🚚   Prozkoumat kávyZjistit více o dopravě

Náš tým

 

Jsme optimisté, nadšenci do kávy, ale hlavně kamarádi s neustálým úsměvem na tváři. Stále se snažíme zlepšovat, zkoušíme novinky ze světa kávy, sledujeme významné osobnosti a připravujeme novinky pro zákazníky. Jsme prostě coffee square!

Martin

Náš pražič a majitel v jednom. Nejčastěji ho najdete ve výrobě u pražírny, ale stará se také o velkoobchod, zákaznický servis a má na svědomí podobu našeho krásného e-shopu a vlastně celé firemní identity. Vidět ho však můžete i za barem v naší kavárně, kde sbírá to nejcennější, zpětnou vazbu od Vás všech.

Majitel a pražič Martin

Káťa

Je srdcem i duší našeho e-shopu. Pečlivě pro Vás připravuje veškeré objednávky kávy i příslušenství, které ke kávě nabízíme, ale stará se také o zákaznický servis a fakturaci.

Káťa ve skladu

Lucie

Lucka je na sociálních sítích jako doma! Tvorba obsahu na instagramu a facebooku není jen její prací, ale také vášní, stejně jako cestování po světě. Občas ji také můžete najít za kávovarem v naší kavárně.

Lucie

Anna

Naše Áňa pro Vás připravuje denně ty nejlepší dorty, cheesecaky a jiné dobroty do naší kavárny. Ráda Vám také upeče dort pro soukromou oslavu nebo firemní akci.

Naše cukrářka Anna

Monča

Na půl baristka na půl provozní v naší kavárně, milovnice dobré nálady a dobrého vína, tím by se dala ve zkratce popsat naše Monča. 

Monika

 

Irča

Irča je náš nejnovější přírůstek mezi baristy, ale nenechte se zmást. Je to ostřílený mazák, který nemá problém během chvilky vykouzlit na Vašem kapučínu třeba labuť a vždy u ní najdete úsměv od ucha k uchu.

Irča

Dorka

Baristka

Dorka

Kája

Baristka

Kája

Terka

Baristka junior

Darja

Baristka junior