📦 📦 Objednej si svou oblíbenou kávu a my ti ji dopravíme ZDARMA až ke tvým dveřím! 🚚   Prozkoumat kávyZjistit více o dopravě

Stali jsme se členy APEK (Asociace pro elektronickou komerci)

S radostí oznamujeme, že jsme se v červnu 2023 stali členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Tato asociace sdružuje přední e-commerce firmy a podnikatele v České republice a poskytuje jim podporu v oblasti podnikání a rozvoje. Stát se členem APEK je pro nás velkým úspěchem a potvrzením naší kvality a spolehlivosti. Díky této asociaci budeme mít přístup k novým informacím a možnostem, které nám pomohou v našem dalším růstu a rozvoji.

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením téměř 700 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. APEK zastupuje e-commerce trh při komunikaci s médii a státní správou. Svým členům poskytuje podporu formou právních informací, seminářů, studií, networkingu a poradenství.